Hotmail (Windowslive, Outlook Msn) Gelen Kutusu

0
10
views
Hotmail (Windowslive, Outlook Msn) Gelen Kutusu
Hotmail (Windowslive, Outlook Msn) Gelen Kutusu

Hotmail üzerinden aldığınız e posta hesabının gelen kutusunu nasıl açacağınızı bilmiyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olabilmesi için bir destek hazırladık. Aşağıdan sizler için yazacağımız adımları izleyerek kolayca hotmail gelen kutusuna giriş yapabileckesiniz. Hemen aşağıdan adımları izleyin.

Hotmail Gelen Kutusunu Açmak:

Hotmail e posta hesabınızda gelen kutusunu açmak aslında çok basittir. Bunu yapabilmek için birkaç tıka ihtiyacınız var sadece. Ama unutmayın eğer, hotmail e posta hesabınız yok ise, hesap açmanız gerekecektir. Bu konuyu okuduğunuza göre, hesabınız var ama hotmail e postalarını nerden okuyabileceğinizi bilmiyorsunuz varsayıyorum ve nasıl giriş yapılır aşağıdan anlatmaya başlıyorum.

1- Hotmail gelen kutusuna erişmek için öncelikle hotmail girişi yapın. Giriş yapmak için Buraya Tıklayın ardından aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir form göreceksiniz. O forma ilk olarak sonu @hotmail.com veya @outlook.com olan e posta adresinizi yazın.

2- E posta adresinizi yazdıktan sonra “İleri” butonuna tıklayın. İleri butonunu tıkladığınız yazdığınız adres kontrol edilecektir. Eğer adres doğru ise sonraki aşamaya gönderecek ve sizden şifrenizi isteyecektir. Aşağıdaki resimde görüdüğünüz gibi.

3- Parolanızı da yazdıktan sonra “Oturum Aç” butonuna tıklarsınız ve eğer verdiğiniz bilgilerde herhangi bir hata yoksa sizi gelen kutusuna yönlendirecektir. Gelen kutusu örneği için de aşağıdaki resmi kontrol edebilirsiniz.

4- Giriş işlemleri başarılı bir şekilde tamalandıysa eğer, artık yeni e posta yazabilir, gelen e postlarınızı okuyabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here