Gmail E-Posta Heasabı Aç, Gmail Kaydol

0
9
views

Dünyanın bildiği ve bizlerin de ülkede çok yoğun olarak kullanmakta olduğu mail servisi Gmail nasıl kayıt olunmalı hakkında anlaşılır biçimde bilgi aktaracağız. Dünyadaki en büyük arama motoru biliyorsunuz Google servisidir ve gmail servisi de onun mail hizmeti verdiği ürünüdür. Gmail milyonlarca insanın beğenisini kazanmış ve çok kişi onu kullanmaktadır. İlk önce size Gmail hakkında birazcık bilgi vereyim sonra da nasıl kayıt olacaksınız anlatmaya geçeriz. Aşağıdaki işlemler arasında “Gmail Kaydol” seçeneğine kesin bir cevap getirebilir ve işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Gmail E-Posta Heasabı Aç, Gmail Kaydol
Gmail E-Posta Heasabı Aç, Gmail Kaydol

Gmail Kaydol

  1. www.gmail.com adresine tıklayacak ve gmail ana sayfaya gideceğiz.
  2. Sonra sağ üst tarafa bakın göreceksiniz ki Hesap Oluştur diye bir buton bekliyor.
  3. Butona bir defa tıkladıysanız şimdi form karşımıza çıkıyor ve bu form sıradan formlar gibi olup bizden birtakım bilgi vermemizi söylüyor. Bu form içinde istedikleri (isim-soyad,kullanıcı adı,şifre,cinsiyet,cep telefonu ve eğer var ise başka bir tane mail hesabı) sonra ise orada robot olmadığımızı görmek isteyen ve bize gösterdiği harf ya da rakamları oradaki kutuya yazmalıyız.
  4. Son iş ise google hizmet şartlarını kabul ediyorum yazan onay kısmını da işaret koyamlı ve sonraki butonuna da bir defa tıklayalım.
  5. Bu şekilde artık gmail hesabına sahip olmuş bulunuyoruz.

Kayıt olmadıysanız yorum yaz kısmından bizlere aşağıdan yazarsanız size yardım edeceğiz.

Gmail

Gmail 425 milyon kullanıcıdan oluşan çok büyük bir şirkettir. 2004 tarihinde Gmail hizmete başladı ve 3 yıllık bir beta olan sürüm sonrasında devamlı hale gelerek 2007 tarihinde herkese açık popüler ürün oldu. Şu anda dünya üzerindeki en çok kullanılanlar arasında ilk sıralardadır. Gmail sunduğu depolama hizmeti sayesinde şirketler tarafından çok tercih ediliyor. Yukarıda sizler için gmail kayıt olmayı yazılı olarak anlatım yaptık. Bu sayede sizler de Gmail Aç, Gmail Kaydol sorununuza bir cevap getirebilirsiniz. Gmail E Posta hesabı nasıl açılır konusu ile kendinize Gmail servisinden sağlayıcı oluşturabilirsiniz.

 

Gmail Gelen Kutusu Nasıl Açılır?

Gmail Gelen Kutusunda Oturum Açmak:

Gmail hesabınız var ve gmail gelen kutusuna giriş yapmak istiyorsanız aşağıdan adımları takip ediniz.

  1. Öncelikle Burayı Tıklayın ve ardından yönleneceğiniz sayfada karşınıza çıkacak giriş formunda sizden istenen gmail e posta hesabınızı yazınız.
  2. Gmail e posta adresinizi yazdıktan sonra ileri butonuna tıklıyorsunuz. İleri butonuna tıkladıktan sonra sizde şifrenizi isteyen bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Sonraki adımda yazdığınız e postanıza ait şifrenizi yazıp giriş yapınız.
  3. Giriş yaparken y “Oturum Aç” butonu’nun altına “Oturum açık kalsın” seçeneğini işaretlerseniz eğer, sürekli olarak e posta adresiniz ve şifrenizi girmek zorunda kalmazsınız. Siz gmail’den çıkış yapmadığınız sürece e posta adresi ve şifrenizi hatırlayacak ve otomatik giriş yapacaktır.

Gmail gelen kutusu yukarıda anlattığımız şekilde açılır. Eğer gmail hesabına sahipseniz tek yapmanız gereken yukarıdaki adımları kontrol etmek olacaktır. Bu konu hakkında varsa soru veya önerileriniz aşağıda bulunan yorum kısmını kullanarak bana ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here