E Posta Aç, E Posta Kur

1
19
views

Hotmail hesabı açarak microsoft tarafından ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulan e posta hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bu konumuzda sizlere yeni bir hotmail e posta açmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Ama öncelikle hotmail email servisi hakkında bilgi verelim.

Hotmail internet üzerinden e posta ile iletişim başladığından beri en popüler mail servislerinden biri olarak internetin ilk yayılma yıllarından beri liderliğini korumaktadır. Hotmail microsoft tarafından kullanıcılarına sunulmaktadır ve kayıt, kullanım için hiçbir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Aşağıda sizlere yeni hotmail e posta hesabı nasıl açılır anlatacağız. Hemen aşağıdan adımları takip edin ve hotmail giriş ve hesap açma işlemlerini kolayca yapın.

Hotmail Kaydol, Hotmail Aç

hotmail-kaydol-2018
hotmail-kaydol-2018

Hotmail hesabı açamak için birkaç basit adım bulunmaktadır. Bu adımlar aşağıdaki gibi sırlayacağımız şekilde olacaktır. Hemen aşağıdan takip edin.
ol
İlk olarak hotmail kayıt sayfasına gitmek için Hotmail Kaydol tıkladıktan sonra yönleneceğiniz sayfada aşağıda gösterilen yere tıklayınız.
ol

2. Butona tıkladıktan sonra sizi kaydol formuna yönlendirecektir. Forma yönlendikten sonra formda sizden istenen bilgileri girmeniz gerekecektir. Sizden istenilen bilgileri aşağıdaki gibi doldurun ve kayıt işlemlerinizi yapın.

3. yukarıdaki formda sizden istenen kişisel bilgileri doğru ve istenilen şekilde doldurduktan sonra doğrulama kodunu girmeniz gerekecek. Doğrulama kodunu doldurma şekli de aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

4. Yukarıdaki tüm adımları gösterildiği gibi doğru şekilde yaptıysanız eğer, son olarak strongHesap Oluşturstrong butonuna tıklayın. Eğer formu doldururken herhangi bir hata yapmadıysanız eğer, başarılı bir şekilde hotmail gelen kutusuna yönlendirileceksiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here