Blogger Blog Açmak

0
7
views

Merhabalar, Blogger Google tarafından kullanıcılarına sunulan ücretsiz bir blog sistemidir. Blogger ile kendinize ait harika bir blog açabilir, bloğunuzda günlük yayınlayabilir ve hatta blogger üzerinden güzel gelirler elde edebilirsiniz. Blogger pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bunun sebebi de blogger Google tarafından sunulan bir hizmet olması ve Google gerçekten de kullanıcı dostu ve kaliteli bir altyapı sunmasıdır. Şimdi gelelim blogger özelliklerine.

blogger-nasil-acilir

Blogger Özellikleri:

 • Hiçbir kod veya yazılım bilgisine sahip olmanız gerekmez.
 • Hazır blogger temaları ve kolay yönetilebilirliği ile göz alıcı bir blog hazırlayabilirsiniz.
 • Hiçbir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Blogspot.com ücretsizdir ve hep öyle kalacaktır.
 • Bloglarınızdan adsense ile kolayca gelir elde edebilirsiniz.
 • Bloggerda gerçek zamanlı analizler ile kullanıcı kitlenizi ve günlük tekil, çoğul hitinizi görebilirsiniz.

  Blogger blog nasıl açılır?

Blogger Nasıl Açılır?

Blogger üzerinden ücretsiz bir blog hesabı açmak için yapmanız gereken birkaç basit adım vardır. Bu adımlar aşağıdaki gibidir.

 1. İlk olarak Blogger’da Oturum Açın
 2. Bir blog oluşturmak için sol köşede bulunan “Yeni Blog” butonuna tıklayın.7
 3. Açılacak olan sayfada sizden başlık ve adres olmak üzere iki bilgi isteyecektir. Başlık sitenizin ne ile ilgiliyse onu yazacaksınız. Adres ise blognuzun adresi olacak. Artık ne istiyorsanız onu yazarsınız.
 4. Başlık ve Adres belirledikten sonra bloğunuz için bir tema seçmeniz gerekecek. Temalardan birini seçin. Eğer kendinize uygun bir tema bulamazsanız Google üzerinden ücretsiz temaları arasınız ve yüzlerce tema bulabilirsiniz.
 5. Tema seçtikten sonra “Blog Oluştur” butonuna tıklarsınız. Eğer blog adresi başkası tarafından daha önce alınmamışsa bloğunuz oluşturulacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here