QNB Finansbank Enpara Kartı

0
9
views

Qnb Finansbank Enpara hesabı geçtiğimiz yıllarda hizmete sunulmuş, gerçekten kaliteli ve bir o kadar da avantajlı bir banka hesabıdır. Peki neden bu kadar avantajlı bir hesaptır hemen lafı dolandırmadan onu açıklayalım. Enpara hesabı kullananların avantajları aşağıda sıralanmıştır. Hemen inceleyelim.

  • Hiçbir zaman hesap işletim ücreti gibi bir ücret ödemeyeceksiniz. Qnb Finansbank enpara hesabı açan tüm müşterilerine bunun garantisini vermektedir.
  • Her zaman, herkese zengin faizi olarak adlandırılan faiz hakkını tanırlar. Yani ne kadar para yatırdığınız, ne kadar süre ile yatırdığınızın bir önemi yok. Faiz oranları herkes için eşit durumdadır.
  • Enpara üzerinden yağacağınız havale, eft vb. tüm işlemler ücretsizdir.
QNB Finansbank Enpara Heasabı Nasıl Açılır?
QNB Finansbank Enpara Heasabı Nasıl Açılır?

Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara banka hesabı açmak gerçekten çok basit birkaç adımdan geçmektedir. Enpara hesabı açmak için yapmanız gerekenler sırası ile aşağıda sıralanmaktadır.

  • Enpara hesap başvurusu için 2 yöntem kullanabilirsiniz. Bunlar telefon ve internet yöntemleridir. Telefon için yapmanız gereken, 0850 222 3663 numarasını aramak olacaktır. İnternet üzerinden hesap başvurusu için ise, www.enpara.com sitesidir.
  • Enpara.com sitesine gittikten sonra sağ üst sıkımda bulunan “Başvuru” butonunun üzerine mause imlecini getirince alt tarafta açılacak olan 2 adet seçenek olacaktır. Bu seçenekler “Müşteri Olmak İstiyorum” ve “İhtiyaç Kredisi İstiyorum” şeklindedir. Siz müşteri olmak istiyorum butonuna tıklayacaksınız.
  • Müşteri ol butonuna tıkladıktan sonra karşınıza başvuru formu gelecektir. Başvuru formu ve sizden istenen bilgiler aşağıdaki resimde görüldüğü gibidir. Formu bilgileriniz ile doldurup “Devam” butonuna tıklarsınız ve hesap başvuru işlemleri tamamlanmış olacaktır.

 

Hesap başvuru işlemleri bittikten sonra hesabınızın açılıp enpara kartınızın adresinize gönderilmesi ortalama 10-15 gün civarı bir süre zarfına tekabül etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here